LVO Maastricht heeft alles in huis

Bedankt voor uw interesse in een van onze scholen.

Het online aanmeldformulier is niet langer beschikbaar omdat de digitale aanmeldweken zijn verstreken. U kunt uw kind echter wel persoonlijk aanmelden. Bij aanmelding vóór 1 mei wordt uw zoon of dochter op voorwaarde van een passend advies geplaatst bij de school naar keuze, met uitzondering van de Bernard Lievegoed School waar loting plaatsvindt. Bij aanmelding ná 1 mei wordt uw zoon of dochter op een wachtlijst geplaatst en aangenomen indien er plek is.

Wilt u uw zoon of dochter alsnog aanmelden?

Dat kan door een e-mail te sturen naar:

Porta Mosana College 

Mariëlle Pagen m.pagen@stichtinglvo.nl

Terra Nigra    

Guus Noteborn g.noteborn@stichtinglvo.nl

Bonnefanten College                    

Marion Cruccas  m.cruccas@stichtinglvo.nl

Bernard Lievegoed School 

Fraukje Chermin  f.chermin@stichtinglvo.nl

Sint-Maartenscollege

Sas Heiliger s.heiliger@stichtinglvo.nl

VMBO Maastricht 

Nathalie Hanssen  n.hanssen@stichtinglvo.nl

Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.